kropka Gdańsk 733 700 333 kropka Gdynia 607 297 835 Aktualności

Zakres Działalności

W naszym specjalistycznym ośrodku dermatologicznym oferujemy kompleksowe i profesjonalne usługi w zakresie diagnostyki i leczenia szerokiego spektrum schorzeń skóry. Jesteśmy specjalistami w dziedzinie dermatologii i wenerologii, oferując pełną diagnostykę i leczenie problemów skórnych, wypadania włosów, chorób paznokci, a także zaburzeń skórnych o podłożu estetycznym.

Nasza oferta skierowana jest zarówno do dorosłych, jak i dzieci, zapewniając im opiekę na najwyższym poziomie. Stosujemy nowoczesne metody leczenia, które są efektywne i bezpieczne, uwzględniając indywidualne potrzeby każdego pacjenta. Dysponujemy najnowocześniejszym sprzętem diagnostycznym oraz zespół wykwalifikowanych specjalistów, którzy z pasją i zaangażowaniem podchodzą do każdego przypadku. W przypadkach niejednoznacznych zapraszamy pacjentów na wewnętrzne konsylia co pozwala kilku specjalistom pochylić się nad problemem zdrowotnym, ustalić najlepszy kierunek diagnostyki i leczenia.

Zaufaj naszemu doświadczeniu i profesjonalizmowi. Skorzystaj z naszej oferty i zadbaj o swoje zdrowie i urodę w przyjaznej, komfortowej atmosferze. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług pod profesjonalna opieka dermatologiczna.

Od 2014 roku prowadzimy regularnie szkolenia z zakresu diagnostyki chorób włosów, dermatoskopii i technik zabiegowych w dermatologii dla lekarzy.

Przejdź tutaj Rozpoznaj swój problem

Nasi specjaliści pomogą rozwiązać Twój problem.

SOCIAL MEDIA facebook instagram