kropka Gdańsk 733 700 333 kropka Gdynia 607 297 835 Aktualności

Labioplastyka

Labioplastyka kwalifikuje się do zabiegów z zakresu małej chirurgii. Oferujemy różnorodne metody wykonania tego zabiegu, zarówno klasyczne, z kilkunastoma wariantami technicznymi dostosowanymi do indywidualnych potrzeb pacjentki, jak i zaawansowane metody laserowe. Każdy przypadek jest przez nas dokładnie analizowany, aby wybrać najbardziej odpowiednią technikę. 

Przed przystąpieniem do zabiegu niezwykle ważna jest wstępna konsultacja, podczas której dokładnie analizujemy warunki anatomiczne pacjentki oraz określamy zakres zabiegu. Jest to kluczowe dla ustalenia optymalnego czasu potrzebnego na wykonanie labioplastyki oraz dla doboru odpowiedniej metody zabiegowej. Po konsultacji kierowane są na niezbędne badania, w tym badanie krzepliwości krwi.

Zabieg przeprowadzamy w naszym ośrodku w znieczuleniu miejscowym, co zapewnia komfort i minimalizuje dyskomfort pacjentki. Przeciwwskazania do labioplastyki są typowe dla zabiegów z zakresu drobnej chirurgii, a ostateczną decyzję o kwalifikacji do zabiegu podejmujemy po dokładnej ocenie stanu zdrowia pacjentki.

Panie zainteresowane zabiegiem prosimy o zapoznanie się z zasadami planowania zabiegów opisanymi na naszej stronie internetowej. Po zabiegu, w zależności od zastosowanej techniki oraz warunków anatomicznych, szwy zdejmowane są po 14-21 dniach. Zalecamy pozostanie do dyspozycji lekarza wykonującego zabieg do czasu ich usunięcia dla zapewnienia bezpieczeństwa i optymalnego procesu gojenia. W niektórych sytualcjach konieczne może być zwolnienie lekarskie na czas rekonwalescencji.

Ze względu na bardzo dużą różnorodność i zakres zabiegów nie sposób ustalić wąskiego przedziału cenowego. Małe redukcje wąskich wystających listków warg sromowych mniejszych i zabiegi wymagające niewielkich korekt będą zecydowanie tańsze niż te złożone, np. w połączeniu z plastyką okolicy łechtaczki. W przypadku współwystępującej atrofii warg sromowych większych, konieczne może być dodatkowe wypełnienie kwasem hialuronowym.

Przejdź tutaj Rozpoznaj swój problem

Nasi specjaliści pomogą rozwiązać Twój problem.

SOCIAL MEDIA facebook instagram